Відкриття тренінгів із питань організації роботи слідчих центрального апарату Державного бюро розслідувань

Відкриття тренінгів із питань організації роботи слідчих центрального апарату Державного бюро розслідувань

5 листопада 2018 року відбулося відкриття тренінгів із питань організації роботи слідчих центрального апарату Державного бюро розслідувань, які триватимуть у Національній академії прокуратури України до 21 листопада.

 

 

 

Захід відкрив ректор Академії Михайло Лошицький, який побажав слідчим центрального апарату ДБР успішного навчання і висловив сподівання, що вони виконають поставлені завдання із честю та гідністю. А також запевнив, що Національна академія прокуратури України і її працівники докладуть усіх можливих зусиль, аби цей державний орган запрацював на належному рівні та щоб його роботою пишалася уся держава.

 

 

У своєму виступі директор Державного бюро розслідувань Роман Труба наголосив, що цього дня для ДБР відкрився новий важливий етап – слідчі центрального апарату пройдуть навчальні тренінги. Роман Труба подякував ректору Академії за активну участь у становленні ДБР та за  сприяння у підвищенні інтелектуального рівня його працівників. Зокрема, він наголосив:  «Слідчі ДБР повинні не лише професійно виконувати свою роботу, а й постійно оновлювати рівень знань і свої навички…  Місія ДБР – це притягнення винних до відповідальності незалежно від їх ресурсів, статусу та зв’язків… У ДБР діє принцип закону, а не принцип прізвищ… Вироки в судах повинні бути результатом нашої роботи…»

 

 

Перший заступник директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко подякувала колективу та ректору Академії за сприяння у проведенні конкурсу з добору на посади в ДБР і висловила сподівання на подальшу співпрацю. Зазначила, що пріоритетом у роботі слідчих має бути ефективне розслідування, суворе дотримання прав людини і передусім – права на захист. Ольга Варченко звернула також увагу на необхідність застосовування усіх сучасних методик розслідування та його планування.

 

 

Заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Буряк щиро привітав усіх слідчих із їх призначенням на посади та побажав плідного навчання.

 

 

Проректор Академії Сергій Мінченко привітав слідчих із початком навчального процесу та зауважив про необхідність високого рівня проведення тренінгів із залученням висококваліфікованих фахівців і висвітлив основні організаційні питання щодо навчання.

 

 

Керівник апарату директора Державного бюро розслідувань Олександр Удовиченко розпочав лекцію бесідою про особливості повноважень ДБР та їх відмінності від повноважень, якими наділені інші правоохоронні органи.

Володимир Воїнов