Участь представника Академії в міжнародній науково-практичній конференції

Участь представника Академії в міжнародній науково-практичній конференції

27 листопада 2018 року начальник відділу мовної підготовки Академії Ольга Нітенко взяла участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу». Захід, організаторами якого виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут вищої освіти НАПН України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Спілка ректорів вищих навчальних закладів України, Національний Еразмус+ офіс в Україні та Британська Рада в Україні, було проведено на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

 

Конференцію відкрили керівник сектору освіти, науки й інформаційного суспільства Представництва Європейського Союзу в Україні Віра Рибак та перший віце-президент НАПН України, національний експерт з реформування вищої освіти програми Еразмус+ Володимир Луговий. Першу доповідь «Пріоритети розвитку вищої освіти України у контексті європейської інтеграції» зробила Лілія Гриневич – міністр освіти і науки України. Наступним доповідачем став керівник відділу політики з вищої освіти Європейської асоціації університетів, член робочої групи супроводу Болонського процесу Майкл Гейбл, який представив звіт про імплементацію Болонського процесу «Європейський простір вищої освіти у 2018 році». Далі слово було надано заступнику міністра освіти і науки України Юрію Рашкевичу, який висвітлив ключові параметри вищої освіти України та їх позиціювання на загальноєвропейському ландшафті, а також ступені вищої освіти, кваліфікації та їхнє визначення.

 

 

На завершення перед учасниками конференції виступила Лідія Фесенко – президент Української асоціації студентів, із доповіддю «Болонський процес: досягнення і виклики очима студентів».

 

У заході взяли участь керівники усіх ланок вітчизняних закладів вищої освіти: ректори, проректори, директори інститутів та завідувачі кафедр.

 

Халімончик Богдан