Участь ректора Академії у презентації Cтратегії розвитку Прокуратури АР Крим в умовах тимчасової окупації на 2019–2021 роки

Участь ректора Академії у презентації Cтратегії розвитку Прокуратури АР Крим в умовах тимчасової окупації на 2019–2021 роки

10 жовтня 2018 року Генеральний прокурор України Юрій Луценко та прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов презентували громадськості, представникам державних органів, дипломатичних представництв, журналістам Стратегію розвитку Прокуратури Автономної Республіки Крим в умовах тимчасової окупації на 2019-2021 роки.

 

Участь у цьому заході взяв ректор Національної академії прокуратури України Михайло Лошицький.

 

«Хочу віддати належне керівнику Кримської прокуратури. Саме його енергія та нові підходи до прокурорської діяльності дозволили об’єднати зусилля наших міжнародних партнерів, громадського сектору, Академії прокуратури для того, щоб підготувати цей серйозний документ», – зазначив Юрій Луценко.

 

У Стратегії закріплено особливості роботи Прокуратури АР Крим щодо захисту прав і свобод людини, інтересів суспільства та держави на території окупованого півострова з використанням як національних, так і міжнародних правових механізмів та судових інституцій.

 

 

Текст презентації та Стратегії у форматі PDF доступний за посиланнями українською та англійською мовами:

Томіленко Дмитро