Відбувся круглий стіл, присвячений діяльності Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів та органів прокурорського самоврядування

Відбувся круглий стіл, присвячений діяльності Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів та органів прокурорського самоврядування

11 вересня 2018 року в Національній академії прокуратури України для прокурорів підрозділів регіональних прокуратур з питань організаційного та правового забезпечення організовано круглий стіл з актуальних питань функціонування Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів та органів прокурорського самоврядування.

 

 

Захід провів заступник начальника відділу підготовки прокурорів з організації роботи в органах прокуратури Академії, кандидат юридичних наук Валерій Кравчук за участю голови Ради прокурорів України Михайла Місюри, члена Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Василя Юсипа.

 

 

Під час круглого столу слухачі мали змогу отримати інформацію про законодавче регулювання і практичну реалізацію завдань прокурорського самоврядування та органів, які забезпечують діяльність прокуратури.

 

Голова Ради прокурорів України Михайло Місюра розповів про організацію роботи органів прокурорського самоврядування, роз’яснив особливості реалізації Радою визначених законодавством повноважень, а також висловив власну позицію щодо перспектив прийняття окремих законопроектів про внесення змін і доповнень до Закону України «Про прокуратуру».

 

Член Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Василь Юсип акцентував увагу на організаційних питаннях роботи Комісії, що виникають на різних стадіях дисциплінарних проваджень стосовно прокурорів. Також були надані відповіді слухачам щодо взаємодії Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів із Радою прокурорів України, правових позицій Комісії у дисциплінарній практиці.

 

Халімончик Богдан