Протидія домашньому насильству в контексті законодавчих змін

Протидія домашньому насильству в контексті законодавчих змін

У зв’язку з оновленням національного законодавства згідно із Законом України від 6 грудня 2017 року № 2227-VIII «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами» у листопаді 2018 року заплановано випуск наукового фахового журналу «Вісник Національної академії прокуратури України» з питань протидії домашньому насильству в контексті законодавчих змін.

Запрошуємо наукових і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів та наукових установ, працівників прокуратури й інших відомств, представників органів влади, а також молодих учених виступити на сторінках цього номера видання.

Вимоги до наукової статті, що подається для опублікування у журналі «Вісник Національної академії прокуратури України», див. за посиланням: http://www.visnyknapu.gp.gov.ua/cooperation.php

Статтю та необхідні матеріали до неї, оформлені відповідно до пп. 4.1–4.3 вказаних Вимог, просимо надсилати одним листом на адресу електронної пошти журналу (visnyk.napu@ukr.net) з позначкою «Домашнє_насильство_Прізвище автора» до 15 жовтня 2018 року.

Оплату за опублікування статті (пп. 4.4 Вимог) потрібно буде здійснити після отримання на неї схвальної рецензії.

Статті та матеріали до них, які не відповідають зазначеним вимогам, публікуватися не будуть.

Координатори номера журналу «Вісник Національної академії прокуратури України», присвяченого питанням протидії домашньому насильству в контексті законодавчих змін:

Попов Георгій Володимирович (тел.: (044) 206-08-77);

Арушанян Кристина Карленівна (тел.: (044) 206-00-51).

Халімончик Богдан