Прокурори відвідали Верховний Суд та Верховну Раду України

Прокурори відвідали Верховний Суд та Верховну Раду України

Заступники керівників місцевих прокуратур, прокурори підрозділів регіональних прокуратур з питань організаційного та правового забезпечення, прокурори відділів нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, і прокурори відділів регіональних прокуратур, які забезпечують участь у розгляді справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, у межах підвищення кваліфікації у Національній академії прокуратури України, за сприяння керівництва Академії протягом тижня відвідали Верховний Суд і Верховну Раду України.

 

Так, під час екскурсій до Верховної Ради України слухачі ознайомилися з історією українського парламентаризму та державотворення. У свою чергу, під час відвідання Верховного Суду прокурори ознайомилися з історією Кловського палацу.

 

Вказані категорії слухачів відвідали зал пленумів Верховного Суду, в якому приймаються важливі для юридичної спільноти постанови. Під час вказаних виїздів із прокурорами обговорено актуальні питання взаємовідносин між суддями і прокурорами, перегляду судових рішень у кримінальному провадженні в касаційному порядку та надано вичерпні рекомендації щодо використання правових висновків Верховного Суду.

 

Прокурори подякували працівникам апаратів Верховної Ради України і Верховного Суду, які проводили екскурсії, та зазначили, що такі заходи сприяють розширенню знань і підвищенню рівня правової культури.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Володимир Воїнов