Вийшов друком науково-практичний посібник «Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням незаконних порубок лісу»

Вийшов друком науково-практичний посібник «Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням незаконних порубок лісу»

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням незаконних порубок лісу: наук.-практ. посіб. / Є.О. Білоусов, Г.О. Ганова, М.М. Король, С.О. Охота та ін. – Київ: Національна академія прокуратури України, 2018. – 104 с.

ISBN 978-617-7500-65-9

 

Запропоноване видання підготовлено військовими прокурорами і викладачами Національної академії прокуратури України та має практичну спрямованість.

 

У посібнику розглядаються особливості здійснення прокурором процесуального керівництва досудовим розслідуванням незаконних порубок лісу залежно від його етапів.

 

Автори пропонують методику і тактичні прийоми проведення слідчих (розшукових) дій у кримінальних провадженнях про злочини, передбачені у статті 246 КК України. Комплексно аналізуються положення чинних нормативно-правових актів, у тому числі відомчих, роз’яснень вищих судових інстанцій, судової практики.

 

Видання буде корисне для практичних працівників, які беруть участь у кримінальному провадженні, – прокурорів, слідчих, адвокатів, а також науковців, аспірантів і студентів вищих юридичних навчальних закладів.

Томіленко Дмитро