У військовій прокуратурі об’єднаних сил проведено заняття з підвищення кваліфікації військових прокурорів

У військовій прокуратурі об’єднаних сил проведено заняття з підвищення кваліфікації військових прокурорів

1 та 2 серпня 2018 року  на запрошення військового прокурора об’єднаних сил Олега Ціцака щодо участі у проведенні занять з підвищення кваліфікації прокурорів – процесуальних керівників начальник відділу підвищення кваліфікації військових прокурорів Інституту підвищення кваліфікації прокурорів Національної академії прокуратури України кандидат юридичних наук, доцент Микола Туркот взяв участь у навчальних заходах.

 

Проведенню занять передувало дистанційне навчання військових прокурорів, опрацювання ними лекцій разом з презентаціями, вирішення тестових завдань і задач з процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення в суді.

 

Під час практичних занять, які проводилися у містах Краматорську і Бахмуті Донецької області, Рубіжному Луганської області, працівники військової прокуратури набули навичок щодо формування доказової бази під час досудового розслідування та використання її у суді, а так само щодо допиту особи у кримінальному провадженні.

 

«Єдиним засобом досягнення завдань кримінального провадження, визначених статтею 2 Кримінального процесуального кодексу України, є дотримання належної процедури доказування з метою отримання достовірної інформації щодо події кримінального правопорушення чи пов’язаних з нею обставин, яка може бути використана у підтвердження винуватості або невинуватості особи у вчиненні цього правопорушення», – наголосив у своїй доповіді Микола Туркот.

 

Після завершення циклу тренінгів та складання екзаменів прокурори – процесуальні керівники отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

 

Томіленко Дмитро