За участю працівників Академії у прокуратурі Київської області проведено семінар

За участю працівників Академії у прокуратурі Київської області проведено семінар

26 липня 2018 року на запрошення прокуратури Київської області старший викладач відділу підготовки прокурорів з організації роботи в органах прокуратури Інституту спеціальної підготовки Академії, кандидат юридичних наук Євген Безкровний та викладач цього ж відділу Наталія Яценко взяли участь у семінарі «Нові підходи в організації роботи з розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України».

 

 

У межах навчально-методичного заходу висвітлено сучасні підходи щодо організаційно-правових аспектів з розгляду звернень в органах прокуратури. Зосереджено увагу учасників семінару на забезпеченні належної організації особистого прийому громадян, неухильному дотриманні порядку, строків та якості вирішення їх звернень і запитів, у тому числі з питань досудового розслідування.

 

За участю представників Академії розглянуто найбільш типові недоліки та порушення, які допускаються прокурорами на зазначеному напрямі роботи. Обговорено практику притягнення прокурорів до дисциплінарної відповідальності за необґрунтоване зволікання з розглядом звернень.

Томіленко Дмитро