Робоча зустріч з представниками ГО «Ла Страда – Україна» та КМЄС в Україні

Робоча зустріч з представниками ГО «Ла Страда – Україна» та КМЄС в Україні

9 липня 2018 року в Національній академії прокуратури України відбулася робоча зустріч представників Академії та громадської організації «Ла Страда – Україна», від якої взяли участь директор департаменту правової та соціальної допомоги Марина Легенька та менеджер проектів Катерина Черепаха. До заходу також були залучені експерти Консультативної місії Європейського Союзу в Україні – старший радник із правової реформи Вероніка Крісткова та співробітник з питань юридичної реформи Вадим Човган.

 

 

 

Національну академію прокуратури України представили ректор Михайло Лошицький, проректор Сергій Мінченко, директор Науково-дослідного інституту Георгій Попов, начальник відділу впровадження практики Європейського суду з прав людини в прокурорську діяльність Інституту спеціальної підготовки Вероніка Плотнікова та науковий співробітник відділу міжнародних зв’язків Анастасія Павленко.

 

Сторони розглянули питання щодо створення спільного тренінгового курсу, посібника та проведення модельних лекцій для прокурорів щодо запобігання усіх видів ґендерного насильства, зокрема насильства в сім’ї та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню міжнародних стандартів прав людини в усі сфери життя суспільства та держави. Крім того, обговорили проблеми розробки та проведення інтерактивних лекцій щодо запобігання вторинній віктимізації, а також дії прокурора в захисті прав потерпілих від домашнього насилля.

 

Томіленко Дмитро