Круглий стіл з питань ефективності розслідування адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією

Круглий стіл з питань ефективності розслідування адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією

12 липня 2018 року у місті Києві Центром політико-правових реформ за підтримки Європейського Союзу проведено круглий стіл з питань ефективності розслідування адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

 

 

Національну академію прокуратури України на заході представили заступник начальника відділу підготовки прокурорів з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях Інституту підвищення кваліфікації Ольга  Подільчак, заступник начальника відділу науково-методичного забезпечення прокурорської діяльності поза сферою кримінальної юстиції Науково-дослідного інституту Ксенія Годуєва, викладачі відділу підготовки прокурорів з організації роботи в органах прокуратури Інституту спеціальної підготовки Ольга Загорська та Людмила Шмаль.

 

Під час круглого столу відбулася презентація Моніторингового звіту ефективності реалізації Національним агентством з питань запобігання корупції адміністративно-юрисдикційної функції в частині протидії адміністративним правопорушенням, пов’язаним з корупцією.

 

Особливі слова вдячності висловлені на адресу авторського колективу працівників Національної академії прокуратури України. Адже на сьогодні практичний посібник «Судовий розгляд справ про правопорушення, пов’язані з корупцією» – єдина книга, в якій на належному науковому рівні проаналізовано матеріали судової практики, а також сформовані рекомендації для правозастосувачів.

 

Томіленко Дмитро