Фінальна частина змагань з міні-футболу за Кубок Генерального прокурора України

7 та 8 липня 2018 року в Національній академії прокуратури України відбулася фінальна частина змагань з міні-футболу за Кубок Генерального прокурора України серед працівників органів прокуратури України.

– прокуратури міста Києва.

На фінальну частину змагань завітали поважні гості, зокрема, Генеральний прокурор України Луценко Юрій Віталійович, президента ФФУ Павелко Андрій Васильович, заступник Міністра освіти і науки України Греба Роман Володимирович, перший заступник Генерального прокурора Сторожук Дмитро Анатолійович, заступник Генерального прокурора – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницький Назар Іванович,  заслужений майстер спорту СРСР, володар «Срібного бутса» 1985, найкращий футболіст СРСР 1987 Протасов Олег Валерійович.

Фінал змагань відбувся за двома категоріями: прокурорів до та від 35-ти років. У категорії до 35-ти років перемогу здобула прокуратура Київської області, друге місце посіла команда Генеральної прокуратури України, а третє місце виборола збірна прокуратури Донецької області.

У категорії від 35-ти років перемогу здобула прокуратура Харківської області, друге місце посіла команда Військової прокуратури Південного регіону, а третє місце виборола збірна прокуратури Київської області.