Академія проводитиме спеціалізовані заняття з питань протидії домашньому насильству

Академія проводитиме спеціалізовані заняття з питань протидії домашньому насильству

25 липня 2018 року під головуванням проректора Академії  Сергія Мінченка відбулося перше засідання робочої групи з підготовки навчальних матеріалів для прокурорів щодо протидії домашньому насильству. До складу групи увійшли представники Академії, експерти Консультативної місії Європейського Союзу та громадської організації «Ла-Страда – Україна».

 

Учасники групи працюватимуть над розробкою тематичних лекцій, інфографіки та посібника, в яких будуть висвітлені теми міжнародного і національного визначення такого явища, як домашнє насильство, його видів та індикаторів, повноважень прокурора у сфері протидії домашньому насильству, їх реалізації при здійсненні процесуального керівництва та підтриманні публічного обвинувачення, новітні положення Кримінального кодексу України, що визначають відповідальність кривдників та застосування до них обмежувальних заходів.

 

 

Лекції із вказаних тем для кандидатів на посади прокурорів, що проходять спеціальну підготовку, будуть проводитись у вересні 2018 року за участю викладачів Академії та європейських експертів.

 

 

Томіленко Дмитро