Завершилось навчання з підвищення кваліфікації

Завершилось навчання з підвищення кваліфікації

8 червня 2018 року в Національній академії прокуратури України завершилось навчання з підвищення кваліфікації двох потоків: заступників керівників місцевих прокуратур та державних службовців місцевих прокуратур.

 

 

 

На заході були присутні ректор Академії Михайло Лошицький, проректор Сергій Мінченко, директор Інституту підвищення кваліфікації прокурорів Валентин Неділько та начальник відділу підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців органів прокуратури Інституту підвищення кваліфікації прокурорів Наталія Наулік.

 

 

 

Ректор Академії Михайло Лошицький, директор Інституту підвищення кваліфікації прокурорів Валентин Неділько та начальник відділу підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців органів прокуратури Інституту підвищення кваліфікації прокурорів Наталія Наулік привітали слухачів із завершенням навчання з підвищення кваліфікації та вручили свідоцтва, а також висловили надію, що здобуті знання неодмінно стануть у нагоді у практичній діяльності. Зауважили, що Академія завжди відкрита для співпраці з працівниками прокуратури.

 

Томіленко Дмитро