«Безпековий форум 2018 – 44 CICA» у Кракові

«Безпековий форум 2018 – 44 CICA» у Кракові

5-7 червня 2018 року керівництво Академії взяло участь у «Безпековому форумі 2018 – 44 CICA», який відбувся у вищому навчальному закладі публічної та індивідуальної безпеки «АПЕЙРОН» у Кракові.

 

 

Національну академію прокуратури України на форумі представили ректор Михайло Лошицький, перший проректор Микола Якимчук і начальник відділу підвищення кваліфікації військових прокурорів Микола Туркот.

 

Із вітальним словом під час відкриття заходу виступив ректор Академії Михайло Лошицький. Перший проректор Микола Якимчук презентував тему «Спеціальна підготовка кандидатів на посади прокурорів – дієвий крок до створення нової прокуратури в України», а начальник відділу підвищення кваліфікації військових прокурорів Микола Туркот висвітлив питання воєнної безпеки України як складової її національної безпеки.

 

 

Під час триденного форуму було обговорено проблеми біженців у рамках європейської безпеки, політичні та військові аспекти міжнародної безпеки. Порушено питання про ядерне роззброєння союзників НАТО, зокрема на прикладі Нідерландів та їх внеску у боротьбу за світ без ядерної зброї. Розглянуто було також питання про китайсько-американські відносини в сфері кіберпростору.

 

Відбулося обговорення спеціальних збройних захисних формувань в окремих країнах ЄС та військового використання безпілотних літаків проти терористичних груп у контексті міжнародного права людини.

 

 

Томіленко Дмитро