Участь представників Академії у круглому столі «Дотримання прав людини під час екстрадиції»

Участь представників Академії у круглому столі «Дотримання прав людини під час екстрадиції»

15 травня 2018 року викладач відділу підготовки прокурорів з підтримання публічного обвинувачення в суді Станіслав Тищенко та головний науковий співробітник відділу впровадження практики Європейського суду з прав людини у прокурорську діяльність Дмитро Лотюк на запрошення благодійного фонду «Право на захист», що є виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців, взяли участь у круглому столі «Дотримання прав людини під час екстрадиції».

 

 

На заході також були присутні представники прокуратури Київської області, міжнародних організацій та адвокати, які безпосередньо відповідають і беруть участь у розгляді питань, пов’язаних з екстрадицією.

 

Під час круглого столу учасники обговорили ряд важливих питань: дотримання прав і свобод особи, яка підлягає екстрадиції; ризики та заборони під час екстрадиції; порядок екстрадиційної перевірки та чинники, які впливають на її результати; законодавчі механізми обмеження волі та свободи пересування особи, якій заборонено в’їзд чи яка підлягає примусовій висилці за межі України.

 

Отримана інформація, безперечно, буде корисною для учасників заходу для використання у подальшій професійній діяльності.

 

Томіленко Дмитро