Презентація курсу HELP «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод»

Презентація курсу HELP «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод»

15 травня 2018 року пройшла презентація дистанційного курсу Європейської програми навчання у сфері прав людини для представників юридичних професій (HELP).

 

 

Національна академія прокуратури України вперше впроваджує в межах професійної підготовки прокурорів та кандидатів на посади прокурорів європейську систему дистанційного навчання в галузі прав людини.

 

З цією метою проектний менеджер програми HELP Ана Медарська-Лазова, начальник відділу упровадження практики Європейського суду з прав людини Інституту спеціальної підготовки Вероніка Плотнікова та радник із правових питань проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» Ольга Дубінська представили особам, які проходять спеціальну підготовку, курс «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод».

 

Зазначений ресурс надасть доступ до інформації про конвенційну систему прав людини та матеріалів практики Європейського суду з прав людини і допоможе в опануванні європейських стандартів діяльності прокуратури. Для допомоги учасникам курсу залучено національних тьюторів – представників Академії.

 

Зауважимо, що за результатами успішного проходження курсу учасники отримують сертифікати міжнародного зразка.

 

 

Томіленко Дмитро