Представник Академії взяла участь в ХІ Міжнародній науковій конференції

Представник Академії взяла участь в ХІ Міжнародній науковій конференції

11-12 травня 2018 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за підтримки Спілки германістів України та Університету штату Пенсильванія (США) відбулась ХІ Міжнародна наукова конференція «Актуальні проблеми перекладознавства та романо-германської філології».

 

Захід урочисто відкрили ректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктор фізико-математичних наук, професор Мельничук Степан Васильович та доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу Бялик Василь Дмитрович.

 

На заході був присутній професор славістики університету штату Пенсильванія, заслужений професор україністики родини Воскобійників  Майкл Найдан, який прочитав лекцію на тему “Translation as resonation: ruminations on principles of translation”.

 

Національну академію прокуратури України на заході представила кандидат філологічних наук, старший викладач відділу мовної підготовки Ольга Шум, яка у рамках секції «Методика викладання іноземної мови, термінознавства та перекладу» виступила із доповіддю на тему «Новітні методики викладання іноземних мов для студентів-юристів».

 

 

Томіленко Дмитро