Експерти Ради Європи з питань прокурорської незалежності – у співпраці з Академією

Експерти Ради Європи з питань прокурорської незалежності – у співпраці з Академією

15 травня 2018 року Національну академію прокуратури України в межах співпраці з Радою Європи щодо здійснення спеціальної підготовки кандидатів на посади прокурорів відвідали голова Секретаріату Консультативної ради європейських прокурорів Арташес Мелікян та державний прокурор Лаура Ваік (Естонія).

 

 

Експерти Ради Європи зустрілись з керівництвом Академії та провели з кандидатами на посади прокурорів, які проходять спеціальну підготовку, лекції-дискусії, присвячені прокурорській незалежності.

 

Спільно з аудиторією розглядалися питання про особливості європейських стандартів незалежності прокурорів, їх імплементацію в українське законодавство, практичні проблеми реалізації гарантій незалежності в діяльності прокуратури України та можливі шляхи розв’язання зазначених проблем.

 

 

Усі учасники мали змогу у форматі діалогу отримати відповіді на актуальні питання прокурорської діяльності та поспілкуватись з представниками інституцій Ради Європи та зарубіжних прокуратур.

 

Захід організовано за ініціативи Академії та за сприяння проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні».

 

 

Томіленко Дмитро