В Академії розпочалося навчання з підвищення кваліфікації

В Академії розпочалося навчання з підвищення кваліфікації

16 квітня 2018 року в Національній академії прокуратури України відбулося відкриття занять з підвищення кваліфікації прокурорів військових прокуратур гарнізонів, які здійснюють процесуальне керівництво та підтримання державного обвинувачення.

 

 

 

На відкритті занять були присутні Директор інституту підвищення кваліфікації прокурорів Валентин Неділько, начальник відділу підготовки та підвищення кваліфікації військових прокурорів Микола Туркот та начальник управління Головної військової прокуратури Денис Чехунов.

 

Заняття відкрив Директор інституту підвищення кваліфікації прокурорів Валентин Неділько, який побажав успішного навчання і зазначив, що до проведення занять будуть залучені практичні працівники органів прокуратури та інших державних органів.

 

Навчання з підвищення кваліфікації прокурорів військових прокуратур гарнізонів, які здійснюють процесуальне керівництво та підтримання державного обвинувачення розпочалося лекцією на тему «Завдання військового прокурора-процесуального керівника у кримінальному провадженні», яку провів начальник управління Головної військової прокуратури Денис Чехунов.

Томіленко Дмитро