Участь представників Академії у семінарі в прокуратурі Черкаської області

Участь представників Академії у семінарі в прокуратурі Черкаської області

12 квітня 2018 року на запрошення прокурора Черкаської області Сергія Овчаренка співробітники Академії взяли участь у семінарі на тему «Особливості організації державної служби в органах прокуратури в умовах законодавчих змін».

 

 

У своїй доповіді начальник відділу підвищення кваліфікації державних службовців органів прокуратури Інституту підвищення кваліфікації прокурорів Наталія Наулік виклала основні положення правового статусу державних службовців органів прокуратури та керівника державної служби в місцевій прокуратурі, акцентувала увагу на проблемах застосування чинного законодавства, а також зосередила увагу на правилах ділового спілкування державного службовця та прокурора.

 

Заступник начальника відділу підвищення кваліфікації державних службовців органів прокуратур Інституту підвищення кваліфікації прокурорів Анатолій Горзов окреслив питання дисциплінарної відповідальності державних службовців органів прокуратури.

 

Старший викладач відділу підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців органів прокуратури Олена Казак висвітлила актуальну на сьогодні проблему антикорупційних обмежень для державних службовців органів прокуратури.

 

Учасники семінару обговорили питання правового статусу державних службовців і повноваження керівника державної служби, основні атикорупційні обмеження для державних службовців органів прокуратури, а також питання дисциплінарної відповідальності.

 

Томіленко Дмитро