Завершилося навчання з підвищення кваліфікації

Завершилося навчання з підвищення кваліфікації

2 березня 2018 року в Національній академії прокуратури України завершилося навчання з підвищення кваліфікації прокурорів місцевих прокуратур, які здійснюють представництво інтересів держави в суді, а також прокурорів військових прокуратур гарнізонів, які здійснюють процесуальне керівництво та підтримання державного обвинувачення.

 

 

Ректор Академії Михайло Лошищький та проректор Академії Юрій Севрук привітали слухачів із завершенням навчання з підвищення кваліфікації та вручили свідоцтва.

 

 

На урочистому заході також були присутні начальник відділу підготовки прокурорів з представництва інтересів громадянина або держави в суді Любов Нецька, заступник начальника відділу підготовки прокурорів з представництва інтересів громадянина або держави в суді Оксана Севрук та начальник відділу підготовки та підвищення кваліфікації військових прокурорів Микола Туркот, які зауважили про активність та зацікавленість слухачів під час занять,  висловили надію, що здобуті знання неодмінно стануть у нагоді у практичній діяльності. Ректор Академії Михайло Лошищький зазначив, що Академія завжди відкрита для співпраці з працівниками прокуратури.

 

Халімончик Богдан