В Академії відбулися установчі збори кандидатів до складу Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань

30 березня 2018 року в Національній академії прокуратури України відбулися установчі збори кандидатів до складу Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань. Працівники Академії надали необхідну організаційно-технічну допомогу у їх проведенні.

 

 

 

Зауважимо, що це не перший захід Державного бюро розслідувань, який проходить у стінах Академії. Разом з тим, основним напрямком співпраці залишається активна участь працівників Академії у організації проведення конкурсних процедур пов’язаних з добором кандидатів на посади у Державному бюро розслідувань та наданні методичної допомоги у нормативно-правовому забезпеченні діяльності бюро.

 

 

 

Плідна співпраця двох установ була відзначена керівництвом Державного бюро розслідувань за результатами звіту про його діяльність (грудень 2017 – березень 2018). «Окремо хочемо подякувати Національній академії прокуратури України за створення робочих груп при конкурсних комісіях ДБР, виділення приміщення для прийому документів та вирішення інших організаційних питань, пов’язаних з проведенням конкурсів до ДБР», – йдеться у звіті.

Томіленко Дмитро