Представники Академії провели курс занять у прокуратурі Автономної Республіки Крим

Представники Академії провели курс занять у прокуратурі Автономної Республіки Крим

На запрошення прокурора Автономної Республіки Крим Гюндуза Мамедова начальник відділу підготовки та підвищення кваліфікації військових прокурорів Національної академії прокуратури України кандидат юридичних наук, доцент Микола Туркот та викладач цього ж відділу, кандидат юридичних наук, доцент Олександр Ізотов 3 березня 2018 року взяли участь у проведенні семінару в прокуратурі Автономної Республіки Крим «Особливості проведення допиту на досудовому слідстві та у суді».

 

 

Під час навчально-методичного заходу висвітлювалися питання, повʼязані з методикою формування прокурором доказової бази та тактичними прийомами використання  доказів у суді. Особливу увагу присвячено питанням призначення судових експертиз та оцінки прокурором висновків експерта в умовах законодавчих змін.

 

 

Проведення семінару є першим заняттям із запланованого курсу, під час якого планується моделювання слідчих і судових ситуацій, неодноразове  проведення окремих процесуальних дій з метою відпрацювання практичних навичок у прокурорських працівників.

Халімончик Богдан