Підготовлено матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Протидія терористичній діяльності: міжнародний досвід і його актуальність для України»

Підготовлено матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Протидія терористичній діяльності: міжнародний досвід і його актуальність для України»

Протидія терористичній діяльності: міжнародний досвід і його актуальність для України: матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції (15 грудня 2017 року). – Київ: Національна академія прокуратури України, 2018. – 430 с.

ISBN 978-617-7500-43-7

 

У збірнику матеріалів ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Протидія терористичній діяльності: міжнародний досвід і його актуальність для України», співорганізаторами якої виступили Генеральна прокуратура України, Національна академія прокуратури України, Всеукраїнська асоціація кримінального права, Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса Національної академії правових наук України, Дніпропетровський університет внутрішніх справ, Вищий навчальний заклад публічної та індивідуальної безпеки «Апейрон» у Кракові (Республіка Польща), Українська асоціація прокурорів, Консультативна місія Європейського Союзу, опубліковано виступи та тези доповідей її учасників.

 

Захід, що відбувся 15 грудня 2017 року в Національній академії прокуратури України, було організовано з метою об’єднання зусиль світової наукової спільноти, представників законодавчої влади, працівників правоохоронних органів і спеціальних служб України та Європи у розв’язанні проблем протидії терористичній діяльності, обговорення міжнародного досвіду у цій сфері та його актуальності для України, а також удосконалення антитерористичного законодавства та його правозастосування.

 

Із матеріалами ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Протидія терористичній діяльності: міжнародний досвід і його актуальність для України» можна ознайомитись за

Халімончик Богдан