Круглий стіл: Прокурорське самоврядування та органи, що забезпечують діяльність прокуратури

Круглий стіл: Прокурорське самоврядування та органи, що забезпечують діяльність прокуратури

6 лютого 2018 року в Національній академії прокуратури України відбувся круглий стіл „Прокурорське самоврядування та органи, що забезпечують діяльність прокуратури” для прокурорів місцевих прокуратур (дистанційна форма навчання).

 

 

Захід провели заступник начальника відділу підготовки прокурорів з організації роботи в органах прокуратури, кандидат юридичних наук Валерій Кравчук, старший викладач відділу підготовки прокурорів з організації роботи в органах прокуратури, кандидат юридичних наук, доцент Антоніна Чернобай, за участю голови Ради прокурорів України Михайла Місюри.

 

Під час круглого столу відбулася активна дискусія з ключових напрямів діяльності Ради прокурорів України, обговорено низку проблем законодавчого регулювання та практичної реалізації повноважень Ради. Наведено конкретні приклади вирішення питань Радою щодо надання рекомендацій про призначення та звільнення прокурорів з адміністративних посад, впровадження заходів із забезпечення незалежності прокурорів.

 

 

Голова Ради прокурорів України Михайло Місюра ознайомив учасників круглого столу зі специфікою організації роботи Ради, окреслив особливості проведення перевірок за матеріалами звернень, що надходять до Ради, навів конкретні приклади вирішення звернень прокурорів у площині основних завдань, які покладено на Раду прокурорів України.

Халімончик Богдан