Генеральний прокурор представив нового ректора Академії

Генеральний прокурор представив нового ректора Академії

5 лютого 2018 року Генеральний прокурор Юрій Луценко представив колективу Національної академії прокуратури України нового ректора, яким став Лошицький Михайло Васильович.

 

 

Генеральний прокурор Юрій Луценко зазначив, що «завдання, які стоять перед ректором та колективом Академії складні і водночас прості. Найближчим часом в Академії розпочнеться спеціальна підготовка кандидатів на посаду прокурора. Одне із основних завдань – зробити із звичайних юристів кваліфікованих прокурорів. Також необхідно визначитися з часом проведення спецпідготовки, достатнім для виконання поставлених завдань. Велике значення має також підвищення кваліфікації діючих прокурорів, адже постійна зміна законодавства потребує оновлення їх знань».

 

 

Юрій Луценко закликав керівництво Академії до поліпшення матеріально-технічного стану Академії та створення потужного наукового закладу, а колектив Академії привітав з новим керівником.

 

 

У своєму зверненні до працівників Академії Михайло Лошицький  подякував за виявлену довіру і зауважив, що наполегливо працюватиме разом з колективом.

Халімончик Богдан