Навчальний візит до Академії правосуддя Турецької Республіки

Навчальний візит до Академії правосуддя Турецької Республіки

22–26 січня 2018 року відбувся навчальний візит представників Національної академії прокуратури України до Академії правосуддя Турецької Республіки у місті Анкарі.

 

Під час візиту делегація Академії прокуратури ознайомилася з особливостями навчання та підготовки майбутніх працівників судів та прокуратур, умовами проживання, матеріально-технічною базою Академії правосуддя. Сторони поділилися досягненнями у різних сферах своєї діяльності та обговорили напрями подальшої співпраці.

 

 

 

На базі Академії правосуддя для представників Академії прокуратури було проведено лекції-дискусії на теми: „Методологія навчання під час підготовки майбутніх суддів та прокурорів” начальником відділу міжнародних зв’язків Гьокханом Каракосе; „Повнота влади, завдання прокурорів та їх ефективне використання (місце скоєння злочину, експертна оцінка, проблематика підсудності, нагляд за діяльністю та обов’язками поліції)” заступником Головного прокурора при суді західної Анкари Мехметом Їлмазом; „Методика ефективного розслідування справ, пов’язаних з організованою злочинністю та терористичними атаками” Головним прокурором при суді західної Анкари Ергюном Сахіном; „Участь прокурора у судовому процесі”заступником Головного прокурора при суді міста Анкари Ахметом Акчею; „Роль прокурора під час виконання судового вироку у справах щодо організованої злочинності та терактів” та „Роль прокурора в управлінні в’язницею” прокурором при суді західної Анкари Абдуллою Чітлаком; „Судовий процес відповідно до положень Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів Турецької Республіки” головою 18-го кримінального суду міста Анкари Мустафою Корумлу.

 

Крім того, члени делегації відвідали Офіс прокурора при Верховному суді Турецької Республіки. Під час зустрічі представники прокуратури Туреччини на чолі з Головним прокурором Верховного суду Мехметом Акарча презентували особливості організації роботи в Офісі прокуратури при Верховному суді Турецької Республіки, міжнародну співпрацю Офісу та плани щодо подальшого вдосконалення системи юстиції. В свою чергу, українська сторона розповіла про структуру органів прокуратури України та окреслила сучасний стан реформування органів прокуратури і прокурорської освіти в Україні.

 

 

Також українська делегація провела зустріч із суддями і працівниками апарату Верховного суду Турецької Республіки та ознайомилася зі структурою і діяльністю судової системи Турецької Республіки.

 

 

Навчальний візит надав можливість представникам України наочно ознайомитись із правовою системою Турецької Республіки, системою підготовки кадрів для органів юстиції та зміцнити робочі й партнерські відносини між Академією правосуддя Турецької Республіки та Національною академією прокуратури України.

Халімончик Богдан