Круглий стіл: Пробація при розгляді кримінальних проваджень в судовому порядку

Круглий стіл: Пробація при розгляді кримінальних проваджень в судовому порядку

11 січня 2018 року в Національній академії прокуратури України під час проведення занять з підвищення кваліфікації прокурорів відділів підтримання державного обвинувачення в суді регіональних прокуратур відбувся круглий стіл «Пробація при розгляді кримінальних проваджень в судовому порядку».

 

 

Захід провели начальник відділу підготовки прокурорів з підтримання державного обвинувачення в суді  Академії Людмила Петровська, заступник начальника цього відділу Валерій Севрюков і викладач Юлія Резнік.

 

При підготовці та реалізації  круглого столу  застосовано комплексний підхід до  вивчення нового інституту у кримінальному процесі – досудової пробації. Під час дискусій з  прокурорами обговорено нормативно-правове регулювання інституту пробації в Україні, поняття, види та основні завдання пробації в Україні, приділено увагу досудовій пробації, практиці складання досудової доповіді. Наголошено на повноваженнях прокурора при наданні до суду досудової доповіді. Розглянуто також проблемні питання пробації в Україні.

 

 

З приводу призначення  складення досудової доповіді та використання  її у судовому  кримінальному провадженні   участь в обговоренні   брала  суддя  Шевченківського районного суду м. Києва  Марина Антонюк.

Халімончик Богдан