Ефективна взаємодія регіональної та місцевої прокуратури з Академією у навчанні прокурорів

Ефективна взаємодія регіональної та місцевої прокуратури з Академією у навчанні прокурорів

5 грудня 2017 року на запрошення виконувача обов’язків прокурора Львівської області Олександра Русецького начальник відділу підготовки прокурорів з підтримання обвинувачення в суді Національної академії прокуратури України Людмила Петровська взяла участь у проведенні навчання прокурорів Дрогобицької місцевої прокуратури з підтримання державного  (публічного) обвинувачення в суді.

 

 

До навчання були залучені  керівники та прокурори  відділів міст Борислав, Дрогобича,   Трускавця та Дрогобицького районного відділу. Організацію проведення навчального  заходу здійснено заступником начальника управління підготовки прокурорів з підтримання державного обвинувачення в суді прокуратури Львівської області Юрієм Подіком,  який нещодавно підвищував кваліфікацію в Академії.

 

Під час навчання особливу увагу було приділено темі застосування інституту досудової пробації у кримінальному провадженні. Високий рівень організації навчання і ефективна взаємодія прокуратури Львівської області, Дрогобицької місцевої прокуратури та Академії  стали запорукою успішності підвищення кваліфікації прокурорів.

Халімончик Богдан