Святкування 70-річчя прокурорської освіти України

Святкування 70-річчя прокурорської освіти України

25 жовтня 2017 року в Національній академії прокуратури України відбулося святкування 70-річчя прокурорської освіти України.

 

 

Участь у святкуванні взяли народні депутати, надзвичайні і повноважні посли країн Європи та Азії, дипломати, працівники Генеральної прокуратури України, ректори вищих навчальних закладів України, представники наукових установ, науковці, керівники та радники міжнародних та всеукраїнських громадських організацій та проектів.

 

Захід вітальною промовою відкрив ректор Академії Іван Присяжнюк та перший заступник Генерального прокурора України Дмитро Сторожук.

 

 

 

З нагоди свята відбулося нагородження кращих працівників Академії. Почесною грамотою Верховної Ради України нагороджено ректора Академії Івана Присяжнюка. Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено проректора Академії Олександра Толочка та начальника відділу документального забезпечення Академії Оксану Біднову.

 

 

 

 

За сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативу, оперативність у роботі, високі результати у службовій діяльності наказами Генерального прокурора України працівники Академії нагороджені нагрудними знаками «Почесний працівник прокуратури України», «За довготривалу та бездоганну службу в органах прокуратури» та медалями «Ветеран прокуратури України».

 

 

 

 

 

 

 

 

Александр Метельченко