Ознайомчі візити делегації Академії правосуддя Турецької Республіки

Ознайомчі візити делегації Академії правосуддя Турецької Республіки

10 жовтня 2017 року в рамках візиту Академії правосуддя Турецької Республіки до Національної академії прокуратури України, делегація, на чолі з президентом Академії Їлмазом Акчилем, здійснила ознайомчий візит до Генеральної прокуратури України.

 

 

На зустрічі були присутні Перший заступник Генерального прокурора України Дмитро Сторожук, народний депутат України Валерій Карпунцов, ректор Національної академії прокуратури України Іван Присяжнюк, проректор Олександр Толочко, начальник відділу підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців органів прокуратури Наталія Наулік, начальник відділу аспірантури та докторантури Андрій Спаський, начальник відділу міжнародних зв’язків Володимир Першин та науковий співробітник цього відділу Анастасія Павленко.

 

 

Сторони обговорили актуальні питання діяльності прокуратур України та Туреччини. Дмитро Сторожук ознайомив представників делегації з правовим статусом та функціями Генеральної прокуратури України та наголосив на нагальних питаннях, що виникають у процесі реформування прокурорської діяльності в Україні. У свою чергу Їлмаз Акчиль висвітлив особливості правого устрою системи прокуратури Турецької Республіки. За результатом проведеної зустрічі сторони окреслили подальші напрями співпраці між установами.

 

 

Також делегація Академії правосуддя Турецької Республіки, під час робочого візиту відвідала прокуратуру Автономної Республіки Крим. Зокрема, на зустрічі з керівництвом прокуратури АРК було обговорено ряд актуальних питань щодо співробітництва.

 

 

Крім того, делегація відвідала Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, де відбулась зустріч із заступником Генерального прокурора України, керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назаром Холодницьким. У дружній діловій атмосфері він ознайомив гостей з функціями та обов’язками антикорупційної прокуратури, специфікою роботи та боротьби з корупцією в Україні, зауваживши, що діяльність цього органу є надзвичайно важливою на сьогодні.

 

Александр Метельченко
Александр Метельченко