Проблеми реалізації вимог міжнародного гуманітарного права

Проблеми реалізації вимог міжнародного гуманітарного права

 

На запрошення Громадського радіо представники Національної академії прокуратури України взяли участь в обговоренні проблем реалізації вимог міжнародного гуманітарного права в сучасних умовах.

 

Протягом години тривала бесіда щодо актуальних аспектів діяльності військової прокуратури України у зв’язку зі збройним конфліктом на Сході України: екстериторіальна юрисдикція, співпраця з Міжнародним кримінальним судом, особливості застосування норм міжнародного гуманітарного права.

 

Начальник відділу підготовки та підвищення кваліфікації військових прокурорів Микола Туркот та начальник відділу дослідження проблем впровадження практики ЄСПЛ в прокурорську діяльність Вероніка Плотнікова пояснили слухачам важливість ефективної діяльності військової прокуратури щодо забезпечення дотримання Україною міжнародно-правових зобов’язань та роль Академії в підготовці військових прокурорів.

 

Антон Кориневич, юрист-міжнародник, розповів про  важливі функції міжнародного гуманітарного права в подіях на Сході України та на території АРК.

 

Учасники дискусії також презентували спільну науково-практичну працю “Настільна книга військового прокурора“.

 

Відео з радіоефіру за посиланням: https://hromadskeradio.org/programs/kyiv-donbas/yak-viyskovi-prokurory-y-prokurorky-zastosovuyut-mizhnarodne-gumanitarne-pravo

 

Дмитро Томіленко
Томіленко Дмитро