Міжнародний семінар “Напрями та пріоритети реалізації державної служби в системі правоохоронних органів: досвід країн-членів ЄС та України”

Міжнародний семінар “Напрями та пріоритети реалізації державної служби в системі правоохоронних органів: досвід країн-членів ЄС та України”

8 вересня 2017 року за ініціативи Європейської комісії у рамках TAIEX у готелі «Президент», м. Київ, пройшов міжнародний семінар “Напрями та пріоритети реалізації державної служби в системі правоохоронних органів: досвід країн-членів ЄС та України”.

 

Захід організовано Генеральною прокуратурою та Національною академією прокуратури України, за участі Національного агентства України з питань державної служби, для ознайомлення представників прокуратури України з передовими практиками Європейського Суду щодо набору, навчання, підвищення кваліфікації та нагляду за діяльністю державних службовців в органах прокуратури.

 

 

Семінар відбувся в рамках стратегії стійкого розвитку «Україна 2020», що називається Стратегією реформування державного управління в Україні на період 2016-2020 років, та імплементації  національного законодавства з питань державної служби та прокурорської діяльності.

 

Участь у заході взяли представники Генеральної прокуратури, Національної академії прокуратури України, регіональних прокуратур, Міністерства внутрішніх справ України.

 

 

Учасників міжнародного семінару привітали ректор Національної академії прокурати України Іван Присяжнюк та голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко.

 

 

Також голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко у своїй доповіді окреслив сучасні підходи до управління людськими ресурсами на державній службі.

 

Під час семінару начальник відділу підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців органів прокуратури Наталія Наулік висвітлила особливості підвищення кваліфікації державних службовців органів прокуратури у Національній академії прокуратури України.

 

 

Провідні експерти Бельгії, Італії, Португалії, Іспанії  ознайомили учасників семінару з досвідом у сфері управління персоналом в публічному секторі, зокрема з питань етики державних службовців, протидії корупції в діяльності державних службовців; дисциплінарних заходів тощо.

 

 

 

 

 

 

Александр Метельченко
Александр Метельченко