Укладання меморандуму про співпрацю з Національною школою суддів України

Укладання меморандуму про співпрацю з Національною школою суддів України

22 серпня 2017 року було урочисто укладено меморандум про співпрацю між Національною академією прокуратури України та Національною школою суддів України.

 

 

Головними положеннями меморандуму є поєднання зусиль для розвитку професійної підготовки і юридичної освіти й науки, двостороння співпраця у галузі покращення ефективності та якості методичної і навчальної діяльності сторін.

 

Національну академію прокуратури України на заході представляли ректор Іван Присяжнюк, проректор Юрій Севрук, начальник управління зі спеціальної підготовки та підвищення кваліфікації прокурорів Віра Шулякова, начальник відділу забезпечення діяльності ректорату Ірина Кучеріна, начальник відділу підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців органів прокуратури Наталія Наулік та науковий співробітник відділу міжнародних зв’язків Ігор Клевцов.

 

Національну школу суддів України представляли ректор Микола Оніщук, проректор з науково-дослідної роботи, кандидат юридичних наук, професор Шукліна Наталія, проректор по забезпеченню організаційної діяльності Мазурок Володимир та проректор з підготовки кадрів для судових органів Костенко Анатолій.

 

 

Урочистий захід відкрили ректор Національної школи суддів України та ректор Національної академії прокуратури України з вітальними промовами. Сторони висловили слова подяки та запевнення у подальшій плідній співпраці у професійній сфері.

 

Крім того ректор Академії Іван Присяжнюк подарував до бібліотеки Школи суддів збірку фахових видань Національної академія прокуратури України за останній рік.

 

З метою подальшої реалізації положень Меморандуму сторонами було домовлено про організацію ряду наукових та науково-практичних заходів, залучення представників обох установ до видавницької діяльності, а саме участі у підготовці та розробці підручників, посібників, методичних рекомендацій і узагальнень практики для забезпечення навчального процесу професійної підготовки кадрів для органів прокуратури та судів.

 

Александр Метельченко
Александр Метельченко