Листопад 2017 | Друковане слово – в протидії корупції

Листопад 2017 | Друковане слово – в протидії корупції

До Міжнародного дня боротьби з корупцією на листопад 2017 року заплановано вихід друком номера наукового фахового журналу «Вісник Національної академії прокуратури України», присвяченого питанням протидії та запобігання цьому явищу.

 

Запрошуємо наукових і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів та наукових установ, працівників прокуратури й інших відомств, представників органів влади, а також молодих учених виступити на сторінках цього випуску видання.

 

Орієнтовні рубрики:

– міжнародно-правові основи протидії корупції;

– проблеми формування та реалізації антикорупційної політики України;

– роль прокуратури й інших державних органів у реалізації антикорупційної політики України;

– юридична відповідальність за корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення.

 

Координатор номера:  

Загиней Зоя Аполлінаріївна

тел.: (063) 327-70-18

 

Для опублікування потрібно направити такі матеріали:

1) статтю, оформлену згідно з вимогами до оформлення наукових статей, які публікуються в журналі «Вісник Національної академії прокуратури України» (див. за посиланням: http://www.visnyknapu.gp.gov.ua/visnyk/visnyk.html). Назва файлу має складатися з прізвища автора та дати направлення до редакційної колегії (наприклад, «Автор_2017_09_30»);

2) інформаційну довідку про автора з актуальними даними (прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи та посада, науковий ступінь, учене звання) і контактами (номер телефону, електронна адреса, поштова адреса). Назва файлу повинна складатися з прізвища автора і дати направлення до редакційної колегії з поміткою «Відомості» (наприклад, «Автор_2017_09_30_Відомості»);

3) фото автора, яке буде розміщено у статті. Назва файлу має складатися з прізвища автора та дати направлення до редакційної колегії з поміткою «Фото» (наприклад, «Автор_2017_09_30_Фото»).

 

Усі необхідні матеріали до 13 жовтня 2017 року просимо направляти одним листом на e-mail: vizavi_74@i.ua з позначкою «Антикорупція_Прізвище автора».

 

Статті, які не відповідатимуть указаним вище вимогам, публікуватися не будуть.

Зенюков Сергій