Новопризначені прокурори відвідали Верховну Раду України

Новопризначені прокурори відвідали Верховну Раду України

Усі прокурори знають, який вигляд має будівля Верховної Ради України, проте далеко не всім доводилось бувати всередині.

 

 

 

Завдяки підтримці ректора Національної академії прокуратури України, новопризначені прокурори з усіх областей України мали можливість потрапити всередину однієї з найвідоміших будівель м. Києва та України.

 

Під час візиту до Верховної Ради прокурори мали змогу дізнатися більше про єдиний законодавчий орган державної влади України та на власні очі побачити унікальні речі і приміщення: картину Олексія Кулакова «Державотворення», яка розташована другому поверсі і відображає історичний день 24.08.1991р., коли 350 депутатів проголосували за незалежність нашої країни; синьо-жовтий прапор, який був внесений депутатами до сесійної зали Верховної Ради 24.08.1991р., (цей прапор, як реліквія, урочисто зберігається під склом у музеї ВРУ); відомі кулуари Верховної Ради; побувати на балконі, звідки видно робочі місця нардепів.

 

 

 

Це була дуже цікава та водночас пізнавальна екскурсія, адже, сесійний будинок Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя країни, а й величною архітектурною пам’яткою нашої столиці.

Томіленко Дмитро