РОЗКЛАД
завершення навчання спеціальної підготовки кандидатів на посаду прокурора
(захист практики, складання іспиту)
з 25 березня по 12 квітня 2019 року

Час

Заходи

25 березня - понеділок

09.00-10.00

Ауд. №300/400

корпус 1

Організаційні заходи

В.Ф. Шулякова – директор Інституту спеціальної підготовки

Національної академії прокуратури України, Заслужений юрист України

10.30-11.50

 

Групи 1-8

Ауд. №108

корпус 2

Групи 9-16

Ауд. №300/400

корпус 1

Оглядова лекція – Прокурорський нагляд за додержанням законів органами, що проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство

О.В. Баулін – старший викладач, к.ю.н., доцент,

О.В. Геселев – старший викладач

 

Оглядова лекція – Організація роботи і управління в органах прокуратури

В.М. Кравчук – заступник начальника відділу, к.ю.н.,

О.М. Осадца – старший викладач,

Є.А. Безкровний – старший викладач, к.ю.н.,

Н.О. Яценко – викладач

12.00-13.20

Оглядова лекція – Професійна етика прокурора

В.М. Кравчук – заступник начальника відділу, к.ю.н.,

А.М. Чернобай – старший викладач, к.ю.н., доцент

 

Оглядова лекція – Представництво інтересів держави в суді

Л.С. Нецька – начальник відділу, к.ю.н., доцент,

О.Р. Севрук – заступник начальника відділу, к.ю.н.,

С.О. Белікова – викладач відділу, к.ю.н.,

Н.П. Чайковська – старший викладач

13.20-14.20

Перерва на обід

14.30-15.50

Оглядова лекція – Організація роботи і управління в органах прокуратури

В.М. Кравчук – заступник начальника відділу, к.ю.н.,

О.М. Осадца – старший викладач,

Є.А. Безкровний – старший викладач, к.ю.н.,

Н.О. Яценко – викладач

Оглядова лекція – Прокурорський нагляд за додержанням законів органами, що проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство

О.В. Баулін – старший викладач, к.ю.н., доцент,

О.В. Геселев – старший викладач

 

16.00-17.20

Оглядова лекція – Прокурорський нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях

В.С. Кожухар – начальник відділу,

І.Р. Сказко – старший викладач,

О.О. Карпенко – викладач

Оглядова лекція – Підтримання прокурором публічного обвинувачення в суді

В.В. Севрюков – начальник відділу, к.ю.н.

 

26 березня - вівторок

09.00-10.20

 

Оглядова лекція – Представництво інтересів держави в суді

Л.С. Нецька – начальник відділу, к.ю.н., доцент,

О.Р. Севрук – заступник начальника відділу, к.ю.н.,

С.О. Белікова – викладач відділу, к.ю.н.,

Н.П. Чайковська – старший викладач

Оглядова лекція – Професійна етика прокурора

В.М. Кравчук – заступник начальника відділу, к.ю.н.,

А.М. Чернобай – старший викладач, к.ю.н., доцент

10.30-11.50

 

Оглядова лекція – Підтримання прокурором публічного обвинувачення в суді

В.В. Севрюков – начальник відділу, к.ю.н.

 

Оглядова лекція – Прокурорський нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях

В.С. Кожухар – начальник відділу,

І.Р. Сказко – старший викладач,

О.О. Карпенко – викладач

11.50-12.50

Перерва на обід

Захист практики

13.00-16.00

Комісія 1

Комісія 2

Комісія 3

Комісія 4

Комісія 5

Комісія 6

Комісія 7

Комісія 8

Група 1

Ауд.

№ 304

Група 2 Ауд.

№ 308

Група 3 Ауд.

№ 307

Група 4 Ауд.

№ 313

Група 5 Ауд.

№ 314

Група 6 Ауд.

№ 317

Група 7 Ауд.

№ 319

Група 8 Ауд.

№ 320

Комісія 9

Комісія 10

Комісія 11

Комісія 12

Комісія 13

Комісія 14

Комісія 15

Комісія 16

Група 9

Ауд.

№ 208

Група 10 Ауд.

№ 217

Група 11 Ауд.

№ 407

Група 12 Ауд.

№ 406

Група 13 Ауд.

№ 103

Група 14 Ауд.

№ 201

Група 15 Ауд.

№ 207

Група 16 Ауд.

№ 209

 

27 березня – середа

 

Консультація до іспиту

09.00-10.20

 

К.3

Гр. 1-2

Р.І. Брящей Ауд.

№ 320

К.3

Гр. 3-4

О.В. Баулін

Ауд.

№ 407

К.3

Гр. 5-6

І.В. Рогатюк

Ауд.

№ 313

К.3

Гр. 7-8

М.О. Лисенков

Ауд.

№ 304

К.6

Гр. 9-10

В.М. Кравчук

Ауд.

№ 319

К.3

Гр. 11-12

М.І. Снігар

Ауд.

№ 308

К.6

Гр. 13-14

Є.А. Безкровний

Ауд.

№ 212

К.1

Гр. 15-16

М.В. Кокошко

Ауд.

№ 109

10.30-11.50

 

К.6

Гр. 1-2

Н.О. Яценко Ауд.

№ 320

К.1

Гр. 3-4

Л.Б. Коваленко

Ауд.

№ 407

К.6

Гр. 5-6

О.М.

Осадца Ауд.

№ 313

К.5

Гр. 7-8

А.М. Чернобай

 Ауд.

№ 304

К.4

Гр. 9-10

В.С. Кожухарь Ауд.

№ 319

К.4

Гр. 11-12 І.Р. Сказко Ауд.

№ 308

К.5

Гр. 13-14

О.Ю. Вінський

Ауд.

№ 212

К.6

Гр. 15-16

Є.А. Безкровний

Ауд.

№ 109

 

11.50-12.50

 

Перерва на обід

13.00-14.20

К.1

Гр. 1-2

В.В. Козій

Ауд.

№ 320

К.6

Гр. 3-4

О.М. Осадца Ауд.

№ 407

К.5

Гр. 5-6

А.М. Чернобай

Ауд.

№ 313

К.1

Гр. 7-8

Н.В. Топчий

Ауд.

№ 304

К.1

Гр. 9-10

І.В. Вернидубов

Ауд.

№ 319

К.5

Гр. 11-12

В.В. Кощинець

Ауд.

№ 308

К.3

Гр. 13-14

О.М. Черняк

Ауд.

№ 212

К.3

Гр. 15-16

О.В. Геселев

Ауд.

№ 109

14.30-15.50

К.2

Гр. 1-2

Л.С. Нецька Ауд.

№ 320

К.4

Гр. 3-4

К.В. Шкарупа Ауд.

№ 407

К.4

Гр. 5-6

В.С. Кожухарь Ауд.

№ 313

К.6

Гр. 7-8

Н.О. Яценко

Ауд.

№ 304

К.2

Гр. 9-10

С.О. Белікова Ауд.

№ 319

К.6

Гр. 11-12

В.М. Кравчук

Ауд.

№ 308

К.2

Гр. 13-14 Н.П. Чайковська

Ауд.

№ 212

К.4

Гр. 15-16

І.Р. Сказко Ауд.

№ 109

 

 

28 березня - четвер

Консультація до іспиту

09.00-10.20

К.5

Гр. 1-2

В.М. Кравчук Ауд.

№ 320

К.2

Гр. 3,15

Л.С. Нецька Ауд.

№ 407

К.1

Гр. 5-6

Л.О. Неводнича

Ауд.

№ 313

К.4

Гр. 7-8

В.С. Кожухарь Ауд.

№ 304

К.5

Гр. 9-10

В.В. Кощинець

Ауд.

№ 319

К.1

Гр. 11-12

О.Р. Полегенька

Ауд.

№ 308

К.1

Гр. 13-14

А.В. Абрамянц

Ауд.

№ 212

К:2

Гр. 4,16 О.Р. Севрук Ауд.

№ 109

10.30-11.50

К.4

Гр. 1-2

К.В. Шкарупа Ауд.

№ 320

К.5

Гр. 3-4

В.М. Кравчук Ауд.

№ 407

К.2

Гр. 5-6

О.Р. Севрук Ауд.

№ 313

К.2

Гр. 7-8

С.О. Белікова Ауд.

№ 304

К.3

Гр. 9-10

І.Є. Мезенцева

Ауд.

№ 319

К.2

Гр. 11-12 Н.П. Чайковська

Ауд.

№ 308

К.4

Гр. 13-14 І.Р. Сказко Ауд.

№ 212

К.5

Гр. 15-16

О.Ю. Вінський

Ауд.

№ 109

29 березня – 01 квітня 2019 року

Самостійна підготовка до іспиту

         02 квітня – вівторок

 

Консультація до іспиту (тестування)

09.00-09.50

Групи 1-8

Ауд. №100/200

корпус 1

Групи 9-16

Ауд. №300/400

корпус 1

 

Підсумковий іспит (тестування)

Комісія № 1

Комісія № 2

Комісія № 3

Комісія № 4

Комісія № 5

Комісія № 6

 

10.00-12.00

 

Група 1

Ауд.

№ 409

Група 2

Ауд.

№ 411

Група 3

Ауд.

№ 413

Група 4

Ауд.

№ 415

Група 5

Ауд.

№ 419

 

 

12.30-14.30

Група 6

Ауд.

№ 409

Група 7

Ауд.

№ 411

Група 8

Ауд.

№ 413

Група 9

Ауд.

№ 415

Група 10

Ауд.

№ 419

Група 16-А

Ауд.

№ 410

15.00-17.00

Група 11

Ауд.

№ 409

Група 12

Ауд.

№ 411

Група 13

Ауд.

№ 413

Група 14

Ауд.

№ 415

Група 15

Ауд.

№ 419

Група 16-Б

Ауд.

№ 410

 

03 квітня - середа

 

09.00-09.50

Консультація до іспиту (практичне завдання)

Групи 1-8

Ауд. №100/200

корпус 1

Групи 9-16

Ауд. №300/400

корпус 1

10.00-14.00

Підсумковий іспит (практичне завдання)

Комісія№ 1

Комісія № 2

Комісія № 3

Комісія № 4

Комісія № 5

Комісія № 6

Комісія № 7

Комісія № 8

Група 1

Ауд.

№ 304

Група 2

Ауд.

№ 308

Група 3

Ауд.

№ 311

Група 4

Ауд.

№ 313

Група 5

Ауд.

№ 314

Група 6

Ауд.

№ 317

Група 7

Ауд.

№ 319

Група 8

Ауд.

№ 320

Комісія№ 9

Комісія №10

Комісія №11

Комісія №12

Комісія №13

Комісія №14

Комісія №15

Комісія №16

Група 9

Ауд.

№ 208

Група 10

Ауд.

№ 217

Група 11

Ауд.

№ 407

Група 12

Ауд.

№ 406

Група 13

Ауд.

№ 103

Група 14

Ауд.

№ 201

Група 15

Ауд.

№ 207

Група 16

Ауд.

№ 209

04-09 квітня 2019 року

 

Робота комісій по перевірці практичних завдань

 

10-11 квітня 2019 року

 

Підготовка рішень про проходження спеціальної підготовки

12 квітня- п’ятниця

 

11.00

Урочисті заходи присвячені першому випуску кандидатів на посаду прокурора